stworzymy

LOGO

dla Twojej
marki...

This page is Amazing

Agencja zrealizowała zadania w terminie ustalonym wspólnie przez strony, dostarczając pełen katalog wymaganych w umowie plików. Kontakt z przedstawicielami Agencji był wzorowy. Całość prac została wykonana z należytą starannością i odpowiadała ustaleniom zaakceptowanym przez strony na początku współpracy.
Sławomir Zych, Kierownik projektu EZD RP
Współpracujemy w zakresie realizacji różnego rodzaju projektów graficznych. Przez stworzenie nowego logo, księgi znaku oraz całej identyfikacji wizualnej po wykonanie pojedynczych projektów takich jak menuboardy czy tabliczki informacyjne. Za każdym razem prace realizowane są w bardzo szybkim tempie a wszystkie projekty są wykonane dokładnie, starannie oraz cechuje je wysoka jakość. Szczególne uznanie zasługuje profesjonalizm w realizacji zleceń, pomoc doradcza i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Zaangażowanie, szybki oraz dobry kontakt i pełna dostępność pracowników powoduję, że prace zawsze spełniają nasze oczekiwania.
Kamil Szura, Manager ds. Marketingu Rabkoland
Zleciliśmy opracowanie nazwy oraz logo marki dla naszego produktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów działania agencji. Zarówno nazwa jak i projekt logo idealnie odzwierciedliły charakter naszego ekogroszku.
Jakub Dąbkowski, Dyrektor operacji finansowych Bartex Sp. z o.o.

Do
dzieła!

Napisz nam
czego potrzebujesz,

zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

Twoje dane kontaktowe    Co możemy dla Ciebie zrobić?