Rabkoland

Park rozrywki spełniający dziecięce marzenia

Zlecony projekt dotyczył zaprojektowania logo, opracowania księgi znaku oraz księgi identyfikacji wizualnej. Dodatkowo Klient zlecił nam zaprojektowanie tabliczek informacyjnych do stref tematycznych oraz skład książeczki.

Wraz z wytycznymi Klienta otrzymaliśmy szczegółowo opracowaną strategie marketingową, która stanowiła dla nas fundament merytoryczny zaprojektowania logo. Znalazły się w niej takie informacje jak archetyp marki (mag), studium grupy docelowej, wartości i cele marki, których odzwierciedlenie w przemyślany i kreatywny sposób zawarliśmy w naszym projekcie.

O Kliencie

Najlepszy park rozrywki dla dzieci, położony w sercu Rabki-Zdroju. Strefy tematyczne – Machinarium, Góralsko Dżungla, Dolina Trzmiela i inne – oferują niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny, szczególnie dla dzieciaków od 2 do 10 roku życia.

Zakres działań
Logo, Księga znaku, Księga identyfikacji wizualnej, Skład książeczki, Tabliczki informacyjne
Logo

Główny motyw graficzny nawiązuje do młyńskiego koła, które jest symbolem bardzo charakterystycznym i główną atrakcją. Wygląd wagoników dostosowany jest do ich faktycznego kształtu oraz do stylistyki użytego liternictwa.

Gwiazdka przywołuje skojarzenia z magią, czarami, spełnianiem życzeń i marzeń, co stanowi idealne nawiązanie zarówno do sloganu, jak i archetypu marki – maga. Dodatkowo każde z ramion gwiazdy skierowane jest do jednego z wagoników, a tym samym stanowi symboliczny element konstrukcyjny.

Występowanie wagoników w różnych kolorach symbolizuje m.in. różnorodność atrakcji znajdujących się w parku. Należy też pamiętać, że świat dzieci, to świat kolorów, a to właśnie ich marzenia, zgodnie z ideą sloganu, spełniać będzie park.

Księga znaku

Mnogość zastosowań i materiałów, na których docelowo miało występować logo, wpłynęła na poziom rozbudowania księgi znaku 

Opracowany przez nas dokument składał się z 28 stron i prezentował zagadnienia takie jak budowa i wersje logo, kolorystyka, zasady stosowania oraz typografia.

 

Projekty

W ramach działań projektowych stworzyliśmy księgę identyfikacji wizualnej, zawierającą komplet wizualizacji poszczególnych materiałów.

Papier firmowy

Element identyfikacji wizualnej

Wizytówka

Element identyfikacji wizualnej

Teczka

Element identyfikacji wizualnej

Notes

Element identyfikacji wizualnej

Skład książeczki

Skład poligraficzny

Torba papierowa

Materiały POS

Współpracujemy w zakresie realizacji różnego rodzaju projektów graficznych. Przez stworzenie nowego logo, księgi znaku oraz całej identyfikacji wizualnej po wykonanie pojedynczych projektów takich jak menuboardy czy tabliczki informacyjne. Za każdym razem prace realizowane są w bardzo szybkim tempie a wszystkie projekty są wykonane dokładnie, starannie oraz cechuje je wysoka jakość. Szczególne uznanie zasługuje profesjonalizm w realizacji zleceń, pomoc doradcza i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Zaangażowanie, szybki oraz dobry kontakt i pełna dostępność pracowników powoduję, że prace zawsze spełniają nasze oczekiwania.
Kamil Szura, Manager ds. Marketingu Rabkoland

Inne realizacje

portfolio-ezd2
EZD RP

Logo, Księga znaku, Księga identyfikacji wizualnej, Projekt strony www

+
double fruit
Double Fruit

Logo, Projekty opakowań

opieko-main
Opieko

Logo, Księga Znaku

portfolio-dabflow main photo
Flowcast

Logo, Design + UI aplikacji webowej

Do
dzieła!

Napisz nam
czego potrzebujesz,

zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

Twoje dane kontaktowe    Co możemy dla Ciebie zrobić?