O nas

Od pomysłu do projektu

Na początku był pomysł, a z czasem przybierał on coraz to doskonalszą formę – i tak było za każdym razem… Nasza agencja graficzna Diea od lat udowadnia, że powodzenie biznesowe “kręci się” wokół unikatowej kreacji, jej skrupulatnej realizacji, a przede wszystkim znakomitego wyczucia potrzeb docelowych odbiorców.

Wiemy, że sukces ma wiele warstw, a ta graficzna realizuje dla niego szczególne zadanie – musi ekspresowo przywołać i zainteresować odbiorcę już na pierwszy rzut oka. Podkreślamy, że kilka początkowych sekund ma decydujący wpływ na zapamiętanie komunikatu wizualnego i dalsze zachowania odbiorcy.

Jako agencja graficzna uważamy, że projekt nie może być przypadkowym wynikiem chaotycznego lawirowania twórczego, jak również nie powinien przedstawiać jedynie ładnej formy. Skuteczna gra wizualna musi sprawić, że odbiorca nie będzie miał wątpliwości co do konieczności sprawdzenia oferty danej firmy, wzięcia udziału we wspomnianym wydarzeniu, czy też dalszego śledzenia losów marki.

Gotowi? Do dzieła!

Przyszli partnerzy biznesowi – gwarantujemy, że nasza kreatywna świta przywita Was hipnotyzującym uśmiechem i prawdziwą ucztą wizualną. W codziennej pracy serwujemy świeżo wypiekane pomysły i nie odgrzewamy starych kotletów projektowych – każdy jest inaczej przyprawiony i podany na stylowej tacy (wedle gustu). Wiedzcie, że jak na agencję graficzną przystało – wyczucia smaku nam nie brakuje, a świadczy o tym, chociażby fakt, że nasz zespół zrzesza wyjątkowych entuzjastów estetycznych! 

W swoich realizacjach nie powielamy monotonnych schematów – nie chcemy się (oraz Cię) ograniczać, ani psuć sobie swobody procesu twórczego! Nasza agencja graficzna spaja ekspercki zespół, który na co dzień kieruje się intuicją i olbrzymią wiedzą z zakresu kreowania, tworzenia i ożywiania form graficznych. Możesz być spokojny, że to, co nam powierzysz, zostanie oddane w znakomitej, niepowtarzalnej formie – w każdym pikselu.

Wszystkie nasze ilustracje, wizualizacje, grafiki, filmy i animacje są synergicznym wynikiem kreatywnych wizji, rozmaitych potrzeb, szeregu umiejętności oraz doskonalonych przez lata technik. Dobry design nie odstępuje nas na krok, a zawsze idzie w parze ze skutecznością tworzonych przez nas komunikatów wizualnych.

16

doświadczonych
specjalistów

6

agencji
wspierjących

36

zrealizowanych
projektów

24

zadowolownych
klientów

Good idea? Good One

Jesteśmy kompatybilną częścią polskiej grupy marketingowej Good One. Dzięki temu możemy zadbać o Twoją firmę zarówno w kontekście graficznym, jak i zaoferować poszerzony pakiet możliwości na innych płaszczyznach, związanych z reklamą i budowaniem wizerunku – oferujemy ich naprawdę wiele. Nasza agencja graficzna może być miejscem narodzin kształtu Twojej marki – chcesz zacząć od logo, projektu strony internetowej, czy brandingu nowego produktu? Zgłoś się do zespołu Diea i pozwól nam wykreować Twój sukces!

Nasz zespół artystyczny

Nasz team tworzą eksperci z dziedziny obrazowania, mający własny, niepowtarzalny styl artystyczny. Uwielbiamy nieustannie wymieniać się między sobą doświadczeniem, ubogacając je wzajemnie. Szanujemy swoje odmienne wizje, co więcej uważamy, że istotną dobrej współpracy jest wspólne (często krytyczne) spojrzenie na projekty. Wierzymy, że pakiet zróżnicowanych perspektyw i opinia kilku par oczu to najlepszy wskaźnik jakości, skuteczności i trafności projektu przy podejmowaniu decyzji o finalnej akceptacji ostatecznej kreacji, wychodzącej spod skrzydeł Diea.

Robert Sawicki

Art & Creative Director
robert2

Anna Martseniuk

Graphic Designer & Illustrator
Anna

Wojciech Sochaczyński

Videographer
Wojtek

Creative People

creative-people

Jakub Trzciński

Graphic Designer
kuba-diea 2

Katarzyna Pluta

Animation Designer
kasia2

Kinga Ostasz

Graphic Designer
KINGA

Qualified Team

creative-people

Justyna Tkocz

Graphic Designer & Illustrator
justyna

Talented Artists

creative-people

Marek Szabłowiński

Brand & Motion Designer
marek

Katarzyna Mońka

Business Development Executive
kasia

Chcesz dołączyć do zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie...
avatar

Tomasz Czaban

Packaging Designer
Tomasz Czaban

Experienced Specialists

creative-people

Kamil Mazuruk

Founder & Chief Executive Officer
kamil

Do
dzieła!

Napisz nam
czego potrzebujesz,

zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

Twoje dane kontaktowe  Co możemy dla Ciebie zrobić?


  Do
  dzieła!

  Napisz nam
  czego potrzebujesz,

  zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

  Twoje dane kontaktowe   Co możemy dla Ciebie zrobić?