O nas

Od pomysłu do projektu

Jesteśmy kreatywną agencją graficzną, przekuwającą nawet najbardziej odważne pomysły i koncepcje naszych klientów w umiejętnie zaprojektowaną grafikę, ilustrację, film lub animację. Dbamy o to, by realizowane projekty graficzne były nie tylko efektowne i cieszące oko, ale również efektywne, czyli skuteczne. Misją agencji Diea jest dostarczanie takich rozwiązań graficznych, które pomogą naszym klientom osiągać wyznaczone cele – sprzedażowe, wizerunkowe, społeczne.

DIEA stanowi część grupy marketingowej Good One, co jest dla naszych klientów niezwykle istotną wartość dodaną. Mamy bezpośredni dostęp do specjalistów z pozostałych, zrzeszonych w naszej grupie agencji, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! 

Zobacz jak
działamy!

Realizowane przez agencję DIEA projekty graficzne zawsze stanowią efekt synergii, wynikającej z wizji klienta oraz doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów. Służymy wsparciem i fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji projektu. 

Świat grafiki, ilustracji, wideo czy animacji to nie tylko obszar naszej działalności biznesowej, ale przede wszystkim – realna pasja pracujących w naszym zespole osób. Uwielbiamy dobry design i dążymy do tego, by nasi klienci czerpali z naszej pracy jak najwięcej korzyści, niezależnie czy jest to projektowanie logo, tworzenie strony internetowej czy produkcja wideo.

16

doświadczonych
specjalistów

6

agencji
wspierjących

36

zrealizowanych
projektów

24

zadowolownych
klientów

Zespół

Naszą agencję tworzy zespół ambitnych osób, które swoją kreatywność i indywidualność łączą z umiejętnością efektywnego współdziałania. Mamy głowy pełne pomysłów, zamiłowanie do rozwoju, entuzjazm do pracy i ponadprzeciętne poczucie estetyki. Lubimy pracę z ludźmi, a marki lubią pracować z nami!

Robert Sawicki

Art & Creative Director
robert2

Anna Martseniuk

Graphic Designer & Illustrator
Anna

Aneta Nettik

Graphic Designer
Aneta Netlik

Kinga Ostasz

Graphic Designer
KINGA

Jacek Fedorowicz

Graphic Designer
Jacek

Katarzyna Mońka

Business Development Executive
kasia

Chcesz dołączyć do zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie...
avatar

Kamil Mazuruk

Founder & Chief Executive Officer
kamil

Do
dzieła!

Napisz nam
czego potrzebujesz,

zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

Twoje dane kontaktowe    Co możemy dla Ciebie zrobić?