O nas

Od pomysłu do projektu

Jesteśmy kreatywną agencją graficzną, przekuwającą nawet najbardziej odważne pomysły i koncepcje naszych klientów w umiejętnie zaprojektowaną grafikę, ilustrację, film lub animację. Dbamy o to, by realizowane projekty graficzne były nie tylko efektowne i cieszące oko, ale również efektywne, czyli skuteczne. Misją agencji Diea jest dostarczanie takich rozwiązań graficznych, które pomogą naszym klientom osiągać wyznaczone cele – sprzedażowe, wizerunkowe, społeczne.

DIEA stanowi część grupy marketingowej Good One, co jest dla naszych klientów niezwykle istotną wartość dodaną. Mamy bezpośredni dostęp do specjalistów z pozostałych, zrzeszonych w naszej grupie agencji, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! 

Zobacz jak
działamy!

Realizowane przez agencję DIEA projekty graficzne zawsze stanowią efekt synergii, wynikającej z wizji klienta oraz doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów. Służymy wsparciem i fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji projektu. 

Świat grafiki, ilustracji, wideo czy animacji to nie tylko obszar naszej działalności biznesowej, ale przede wszystkim – realna pasja pracujących w naszym zespole osób. Uwielbiamy dobry design i dążymy do tego, by nasi klienci czerpali z naszej pracy jak najwięcej korzyści, niezależnie czy jest to projektowanie logo, tworzenie strony internetowej czy produkcja wideo.

16

doświadczonych
specjalistów

6

agencji
wspierjących

36

zrealizowanych
projektów

24

zadowolownych
klientów

Zespół

Naszą agencję tworzy zespół ambitnych osób, które swoją kreatywność i indywidualność łączą z umiejętnością efektywnego współdziałania. Mamy głowy pełne pomysłów, zamiłowanie do rozwoju, entuzjazm do pracy i ponadprzeciętne poczucie estetyki. Lubimy pracę z ludźmi, a marki lubią pracować z nami!

Robert Sawicki

Art & Creative Director
robert2

Aneta Giermasz

Graphic Designer
aneta

Aneta Nettik

Graphic Designer
Aneta Netlik

Katarzyna Parol - Jachna

Graphic Illustrator
Kasia2

Katarzyna Parol - Jachna

Jacek Fedorowicz

Graphic Designer
Jacek

Katarzyna Mońka

Business Development Executive
kasia

Chcesz dołączyć do zespołu?

To miejsce czeka na Ciebie...
avatar

Kamil Mazuruk

Founder & Chief Executive Officer
kamil

Do
dzieła!

Napisz nam
czego potrzebujesz,

zostaw nam namiary do siebie a my bezpłatnie przeanalizujemy temat i wrócimy z ofertą.

Twoje dane kontaktowe    Co możemy dla Ciebie zrobić?